محل تبلیغات شما

دستگاه ضدعفونی کننده اتوماتیک سطوح عابربانک ها و نازل های پمپ بنزین توسط دانشجویان دانشکده فنی شهید مهاجر اصفهان طراحی و تولید شد

 

 

 تیم سه نفره دانشجویان دانشکده فنی شهید مهاجر دستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده سطوح مخصوص عابربانک ها و نازل های پمپ بنزین را ساختند.

به گزارش واحد روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان اصفهان،یک تیم سه نفره از دانشجویان دانشکده فنی شهید مهاجر دستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده سطوح مخصوص عابربانکها و نازلهای پمپ بنزین را با دقت بسیار بالایی طراحی و نمونه اولیه آن را ساختند.

 

 

 محمد محرابی دانشجوی رشته الکترونیک دانشکده در گفتگو با واحد روابط عمومی اظهار داشت با توجه به شیوع ویروس کرونا تاکیدی خاص بر رعایت نکات بهداشتی از نظر نازلهای پمپ بنزین ها و صفحات عابربانکها شد و همین قضیه ما را برآن داشت تا بتوانیم دستگاهی دراین خصوص طراحی کنیم.

وی با تاکید بر این که تاجایی که اطلاع دارم نمونه این دستگاه جایی ساخته نشده تصریح کرد: دستگاه بلافاصله بعد از هربار استفاده از نازلهای پمپ بنزین و صفحات عابر بانک بطور اتوماتیک فعال شده و عمل ضد عفونی را انجام می دهد.

محرابی در خصوص مزایای این دستگاه اظهار داشت: قبل از هربار استفاده از دستگاه چون اسپری حاوی محلول ضد عفونی کننده بر روی نازل یا هر سطح دیگری پاشش می کند در قطع زنجیره بسیار کمک کننده است وچون از طریق چشم الکترونیکی ورود و خروج کارت را تشخیص میدهد دارای دقت بسیار بالا و همچنین بدون تماس میباشد، یک مزیت مهم دیگر این است که نیروی کار برای ضد عفونی کردن را حذف میکند و در مواقع اوج شلوغی خطا را به حداقل میرساند.

محمد محرابی، سیدمحمد سیدالعسکری و محمدعارف طاهری تیمی از دانشجویان دانشکده فنی شهید مهاجر اصفهان هستند که دستگاه ضدعفونی کننده اتوماتیک سطوح عابربانکها و نازلهای پمپ بنزین را طراحی و نمونه اولیه آن را ساخته اند


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
novinA کارگاه تحقیق و مقاله نویسی در اردبیل سایت سنایی آرتتا زرشان، خرید زعفران از کشاورز نوین پوشش سپهر روح الهی پارسیان سایت رسمی شرکت ملی نفت ایران + مجله ماشین